Virtuaaldegustatsioon 20.02 - 4 veini

50,00 €

Kuidas osaleda?

1. Vali meie e-poest sobiv degustatsioonipakett kas 4 või 6 veiniga https://www.veinivilla.ee/et/c/koolitused-degustatsioonid
2. Telli veinid hiljemalt 3 päeva enne ürituse toimumist, et jõuaksime need õigeaegselt sinuni toimetada. Kui elad Tallinnast väljas siis märgi ostu sooritades kommentaaridesse oma telefoninumber ja lähim pakiautomaat
3. Saadame sulle lingi, et saaksid 20. veebruaril kell 18.00 liituda videokõnega Google Meets'i keskkonnas
4. Naudi veine meie sommeljee Gregori lugude saatel ja vaata videot uuesti siis kui tuju tuleb


Virtuaaldegustatsioon on nagu üks veinidegustatsioon ikka, ainuke erinevus on osalejate asukohtades. Alguses saame omavahel tuttavaks ja uurime, millisest teemadest osalejad enim kuulda tahaksid. Seejärel maitseme veine ja arutleme nende maitsenüansside ja toidusobivuste üle ning räägime veinide sünnnilugudest. Õhtu käigus teeb Gregor ka ekskursiooni tootmisruumidesse, kus saab küsida veinide valmimise etappide kohta. Kõiki veine ei pea sel õhtul avama, sest kui video salvestada siis saab seda igal ajal uuesti vaadata. Pidulikkuse mõttes võib riietuda ekstra pidulikult või siis vastupidi, hoopis ekstra mugavalt, sest oled ju tõenäoliselt oma kodus. Õhtu kestab umbes 1,5h. 

 

Veinid selles paketis:

  1. Valgejõe Pärlivein – kuiv, roosa, rabarberi vahuvein. Kõrge happega, äratuntavalt rabarberine aperitiivne vahuvein, mis on ka pakkumisel Michelini-tärniga (1*) restoranis Nobelhart ja Schmutzig (Berliin). 0,75l.
  2. Valgejõe Kuldne – kuiv, valge, mirabell. Ploomi sugulane, mirabell, on kõrge happega, ent tasakaalukas täidlane valge vein, mis sobib kalaroogade kaaslaseks või kuiva veini sõpradele iseseisvalt joomiseks. 0,75l.
  3. Valgejõe Punane – kuiv, punane, aroonia. Hellitavalt võib seda veini kutsuda „kohalikuks Pinot Noiriks“, sest aroonia marjatanniinid teevad suu täidlaselt kuivaks. Ideaalne kaaslane medium-küpsusastmes liharoogade või peedpõhiste vegantoitude kõrvale. 0,75l.
  4. Must pärl – poolmagus, punane, mustsõstra vahuvein. See väikeses pudelis vahuvein sobib hästi marjaste magustoitude kõrvale või piknikule kaasa võtmiseks. Maitsepõnevuse huvides on veini lisatud ka looduslikku piparmünti. 0,375l.

 


Ajakirjaniku kogemusest virtuaaldegustatsioonil osalemisest saate lugeda siit:

https://leht.postimees.ee/6951544/virtuaalne-veiniohtu-algajale-ehk-kuidas-end-kogemata-uksinda-purju-juua


Veinidest saab lähemalt kuulata ja vaadata meie Youtube kanalilt.
https://www.youtube.com/watch?v=-OTgVmNfwUU