Virtuaal-degustatsioon 17.04

80,00 €

Selles paketis sisaldub 6 pdl Veinivilla veine. Ava veinid usaldusväärses seltskonnas ja jälgi Zoomi vahendusel sommeljee Gregor Alaküla meeleolukat veinide live-tutvustust ning degusteerimisnippe. Lisaks saad ka virtuaalse tuuri veinitalus ning ülevaate Eesti veinide hetkeseisust. Kõigil osalejatel on võimalus esitada otseülekande ajal küsimusi.

Video on hiljem ka järelvaadatav ning seetõttu ei pea kõiki pudeleid samal õhtul avama. Lisame veinikasti ka paar koonuskorki, mille abil saab pudelid sulgeda ning kinnitame, et avatud pudelid säilitavad oma maitseomadused vähemalt nädala jooksul!


Veinide transport Tallinnas on tasuta - pealinnas tuuakse veinikast kontaktivabalt sinu ukse taha. Võtame ühendust sinu poolt sisestatud numbril ja lepime kohaletoimetamise aja kokku. Väljaspool Tallinnat saad selle käte Omniva pakiautomaadist. Võtame sinuga ühendust ning lepime detailides kokku. 

Virtuaaldegustatsioon koos tuuriga kestab umbes 45-60 minutit.
Veinikastist leiad soovituslikud temperatuurid serveerimiseks. Pakett sisaldab nii kuivi kui ka magusamaid veine. Kõik meie teisel virtuaaldegustatsioonil osalejad on oodatud eriolukorra lõppedes meie veinitalusse külla - teeme tasuta päristuuri ning anname ühte veini tasuta maitsta! 

 

Teise virtuaal-degustatsiooni päevakorras on:

Väike mustsõstra vahuvein mustsõstrast kerge piparmündiga - Must pärl 2018 (0,375l)
5 aastat pudelis arenenud õunavein - De La Blanque 2015 (0,75l)
Eestis kasvanud viinamarjadest tehtud kui valge vein - Solaris 2019 (0,75l)

Poolmagus aroonia ja mirabelli vein - Arabella 2018 (0,75l)
Tummine, sametine ja täidlane poolkuiv musta leedri vein - Valgejõe Must 2018 (0,75l)
Dessertvein puhtast ebaküdooniast, kõrge happega ja magus - Valgejõe Ebaküdoonia 2018 (0,75l)

 

Viimane tähtaeg selle paketi veinide tellimiseks on 14.aprill!


Degusteerimine algab kell 19.00 õhtul. Zoomi lingi saadame sinu poolt sisestatud e-maili aadressile.Küsimuste korral võta ühendust Gregor Alakülaga 5818 2094 või info@veinivilla.ee