Koolitused / Degustatsioonid

Siit leheküljelt saad osta pileteid koolitustele ja degustatsioonidele.  Küsi pakkumist eraüritusteks oma seltskonnaga! (info@veinivilla.ee; 5087222)

Koolitused / Degustatsioonid

   

 1. Degustatsioon ja külastus kuuele inimesele

  Veinivilla kinkekaarti on hea kinkida sõbrale või kolleegile, kes hindab maitseelamusi. Külastus on mõeldud kuni kuuele inimesele ja selle käigus maitstakse ära viis kohalikku puuvilja-, marja- või viinamarjaveini. Koos ekskursiooniga kulub kuni 1 tund. Asukoht on Valgejõe külas, Kuusalu vallas, Harjumaal.

  Külastuse täpse aja kokkuleppimiseks tuleb ühendust võtta veinimeister Tiinaga kirjutades info@veinivilla.ee või helistades 5087222. Palume ette planeerida võimalikult varakult kuid minimaalselt 1 nädal. 

  120,00 €
  Vaata toodet
 2. Ekskursioon veinimeistriga

  Ringkäik veinitalus koos veinimeistriga ja viie kohaliku veini maitsmine. Hind kehtib inimese kohta.

  12,00 €
  Vaata toodet
 3. Koduveini tegemise kursus

  2,5 tundi kestval koduveini tegemise kursusel õpetatakse Ast ja Bst peale koduveini, siidri ja vahuveini valmistamist.

  30,00 €
  Vaata toodet
 4. Koduveini tegemise kursus 02.04

  2-3 tundi kestval koduveini tegemise kursusel annab moodsate Eesti marjaveinide ema Tiina Kuuler edasi oma teadmisi puuvilja- ja marjaveinidest, siidrist ja vahuveini valmistamisest. 

  30,00 €
  Vaata toodet
 5. Kontaktivaba õuedegustatsioon Valgejõel

  Jalutuskäik veinimeistriga Valgejõe maalilisel kaldal ning kolme kohaliku marjaveini degustatsioon jõeäärsel terrassil. Ainult ühe leibkonna liikmetele korraga!

  12,00 €
  Vaata toodet